Strony Internetowe

Profesjonalne strony i sklepy internetowe istotnie wpływają na dzisiejszy marketing. Siła Internetu sprawia, że coraz częściej firma, która „nie istnieje w Internecie, nie istnieje też na świecie”. Dlatego inwestycja w jej widoczność w wirtualnej przestrzeni jest kluczowa, aby zdobyć wielu klientów. Nowoczesna technologia niesie ze sobą nowe wyzwania, dlatego każda firma, która chce znaleźć się na rynku nie powinna ograniczać się do wizytówek w formie „papierowej”. Strona internetowa, która może pełnić rolę Twojej wirtualnej wizytówki, jest niezbędna do obecności we współczesnym świecie biznesu. Specjalizujemy się w projektowaniu świetnych stron internetowych, ściśle współpracując z naszymi klientami. Każda z naszych stron jest wyraźnie zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek i przyjazna dla urządzeń mobilnych.

Profesjonalna strona internetowa na wyciągniecie ręki

Marketing internetowy

Nowa, wysokiej jakości strona internetowa będzie dostępna i widoczna dla każdego. Partnerzy, z którymi współpracujemy otrzymali od nas doskonałe wizerunkowe serwisy, które spełniają wszystkie założone cele i skutecznie budują pozytywny wizerunek firmy. Za każdym razem upewniamy się, że projekt strony internetowej nasz zespół projektuje efektywnie i spełnia wszystkie Twoje potrzeby i oczekiwania. Zrealizuj z nami nowy wirtualnej wizytówki.

Co zapewniamy na Twojej stronie WWW?

Strona internetowa
hosting

Domena i Hosting

Utrzymanie przez rok hostingu oraz domeny strony internetowej, bez dodatkowych opłat. Możemy wykonać stronę również  także na Twoim serwerze.

wsparcie techniczne

Wsparcie techniczne

Przeprowadzamy comiesięczny serwis Twojej strony, aktualizujemy, modyfikujemy, wprowadzamy nowości oraz dodatki.

cms

CMS System

System ten pozwoli Ci na samodzielną edycję treści. Będziesz mógł aktualizować stronę, wprowadzać nowe treści kiedy tylko będziesz tego potrzebował.

grafika

Projekty graficzne

Każdy projekt realizujemy indywidualnie. Zaproponujemy szatę graficzną lub wykonamy według Twojej koncepcji.

Copyright

Copywriting

Stworzymy odpowiednie teksty na Twoją stronę. Zoptymalizowane pod konkretne słowa kluczowe.

zdjecia

Profesjonalne zdjęcia

Odpowiednio dopasowane zdjęcia do profilu strony.

Strony internetowe na telefon

Wersja mobilna

Strona dostosowana do urządzeń mobilnych – telefonów i tabletów.

optymalizacja-seo

Optymalizacja dla wyszukiwarek

Twoja strona będzie chętnie wyświetlana przez wyszukiwarki. Dzięki pozycjonowaniu pojawi się w pierwszych wynikach Google.

email

Firmowa poczta email

Zapewniamy skrzynki poczty internetowej z domeną Twojej strony.

Strona Internetowa krok po kroku

Krok pierwszy:

Poznanie oczekiwań klienta wycena projektu strony internetowej

Zapoznajemy się z oczekiwaniami klienta, określamy jak strona ma się prezentować pod względem estetycznym – kolorystyka, jakie elementy ma zawierać. Na tym etapie ważne jest, aby klient przekazał nam wszystkie swoje oczekiwania względem strony internetowej, jak powinna wyglądać, jak powinna funkcjonować i jakie jest jej główne przeznaczenie. Jako eksperci jesteśmy również w stanie zaproponować alternatywne rozwiązania, aby osiągnąć pożądane rezultaty. Wiedząc, czego klienci oczekują od szczegółów projektu strony internetowej, jesteśmy w stanie je wycenić i przedstawić konkurencyjną wycenę.

Oczekiwania klienta
podpisanie umowy

Krok drugi:

Podpisanie umowy na stworzenie strony WWW

Kiedy nasza proponowana oferta zostanie zaakceptowana przez klienta, przygotowujemy odpowiednią umowę, którą następnie podpisują obie strony. Kolejnym etapem naszej działalności jest zebranie wszystkich niezbędnych materiałów, a następnie przystępujemy do prac nad zaprojektowaniem wstępnej wizualizacji strony internetowej klienta. Ten wstępny etap jest bardzo ważny, ponieważ tutaj decyzje podejmowane są w oparciu o wizualny charakter strony, kolorystykę, rodzaj dodanej grafiki oraz funkcjonalność strony.

podpisanie umowy

Krok trzeci:

Projektowanie strony internetowej

Rozpoczynamy prace programistyczne, kodujemy całą stronę internetową według przygotowanego i zatwierdzonego projektu graficznego. Odpowiednie wykonanie sprawi, że strona będzie szybka i przyjazna dla wyszukiwarki Google, a także nie będzie żadnych błędów, które mogłyby wpłynąć na opuszczanie strony przez użytkowników. Tworzymy strony internetowe w oparciu o sprawdzony system CMS, który Google zna bardzo dobrze. Podczas programowania kierujemy się standardami tworzenia stron internetowych, dodatkowo gwarantujemy, że strona będzie w pełni responsywna, czyli dostosuje do urządzeń mobilnych.

programowanie
publikacja strony internetowej

Krok czwarty:

Przedstawienie testowej wersji strony

Po zaprogramowaniu strony pokazujemy klientowi jej wersję do akceptacji. Na tym etapie może sprawdzić jego funkcjonalność jeszcze przed opublikowaniem w sieci. Może też wprowadzać drobne zmiany i poprawki. Oczywiście testujemy również działanie nowo tworzonych stron internetowych, aby zminimalizować potencjalne błędy.

 

publikacja strony internetowej

Krok piąty:

Publikacja gotowej strony WWW

To ostatni i najprzyjemniejszy etap dla klienta, gdyż oznacza to, że może on zaprezentować światu swoją nową, unikatową stronę internetową, która przyciągnie uwagę wielu odbiorców i całą rzeszę nowych klientów. To jeden z powodów, dla których jesteśmy szczęśliwi i dumni z dobrej pracy. Na tym etapie uruchamiamy serwis na naszym hoście. To ostatni etap prac nad stroną, ale niekoniecznie oznacza koniec współpracy. Naszym klientom zapewniamy wsparcie techniczne oraz kompleksowe usługi marketingowe. Te ostatnie znacznie zwiększają liczbę odwiedzin nowo tworzonych stron internetowych.

Strona internetowa