Strony internetowe Olsztyn

Atsep to agencja realizująca usługi tworzenia stron internetowych i sklepów internetowych dla firm z Olsztyna. Posiadamy doskonałą znajomość rynku i najnowszych rozwiązań technologicznych. Wykonujemy proste strony-wizytówki, blogi oraz strony zaawansowane, kreując pozytywny wizerunek firm w sieci i pomagając im maksymalizować zyski. Klienci z Olsztyna otrzymają u nas bardzo dobrze zoptymalizowane serwisy internetowe, zajmujące wysokie miejsca w wyszukiwarce Google. Mogą także liczyć na pełne wsparcie przy rozpoczęciu działania ich stron oraz sklepów. W Atsep dbamy o utrzymanie stałego kontaktu z klientem podczas realizacji zleconych nam zadań. Wymiana informacji pozwala nam unikać niedomówień i tworzyć strony w pełni wpisujące się w oczekiwania naszych zleceniodawców oraz chętnie odwiedzane przez ich potencjalnych klientów.

Strony

Strony internetowe

Specjalizujemy się w tworzeniu innowacyjnych stron internetowych zoptymalizowanych pod kątem wyszukiwarek dla klientów z Olsztyna. Nasz zespół skupia się na projektowaniu witryn, które nie tylko wyglądają nowocześnie, ale także spełniają wymagania wyszukiwarek internetowych. Oferujemy także regularne aktualizacje treści oraz kompleksową obsługę techniczną, aby zapewnić naszym klientom pełną satysfakcję i efektywność działań online.

Sklepy

Sklepy internetowe

Oferujemy wyspecjalizowane usługi w tworzeniu platform e-commerce dla sklepów internetowych. Nasze rozwiązania są innowacyjne, godne zaufania i personalizowane pod potrzeby każdego klienta. Dzięki naszym usługom oraz zaawansowanemu systemowi CMS, prowadzenie sklepu online staje się prostym i skutecznym procesem.

ADS

Kampanie marketingowe

Zajmujemy się prowadzeniem kampanii reklamowych w Google Ads i Facebook Ads, które pozwalają zwiększyć zasięg naszych klientów. Nasze działania reklamowe są skoncentrowane na dotarciu do jak największej liczby potencjalnych klientów.

SEO

SEO – Pozycjonowanie

Oferujemy usługi kompleksowej optymalizacji stron internetowych (SEO), które mają na celu osiągnięcie wysokich pozycji Twojej strony w wynikach wyszukiwania w renomowanych wyszukiwarkach, takich jak Google i Bing. Nasze działania skierowane są na zwiększenie widoczności Twojej witryny i dotarcie do większej liczby użytkowników.

Strony internetowe Kielce

Strony internetowe i sklepy internetowe Olsztyn

Co wyróżnia nasze strony internetowe i sklepy internetowe w Olsztynie? Oddawane przez nas do użytku sklepy i strony są bardzo dobrze zoptymalizowane, dlatego świetnie się pozycjonują i widnieją w pierwszych wynikach wyszukiwania w Google. Strony www są w pełni funkcjonalne, a co najważniejsze – responsywne (dostosowane do urządzeń mobilnych). Ponadto przyciągają internautów nowoczesnym designem i atrakcyjnymi grafikami. Jeśli prowadzisz swój biznes w Olsztynie, na malowniczej Warmii i potrzebujesz usługi stworzenia strony internetowej, pozycjonowania lub przygotowania strategii marketingowej i reklamy w sieci, bardzo dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji.

Projektowanie stron internetowych w Olsztynie

Znaczący odsetek sprzedaży to w obecnych czasach sprzedaż internetowa. To w sieci klienci najczęściej rozpoczynają również poszukiwania towarów i usług, których aktualnie potrzebują. Mieszkańcy Twojego miasta oraz okolic praktycznie co chwilę wpisują w wyszukiwarkę Google frazy skojarzone z lokalnymi sklepami i punktami usługowymi. Stworzenie strony internetowej dla firmy z Olsztyna jest więc praktycznie niezbędne, jeśli chcesz dalej rozwijać swój biznes i nie zginąć wśród konkurencji. Być może Twoja dotychczasowa strona www nie jest już wystarczająco dobra. Część właścicieli firm, którzy decydują się skorzystać z naszych usług, posiada strony internetowe. Są to jednak strony wykonane wiele lat temu, zaraz po rozpoczęciu  prowadzenia działalności gospodarczej i obecnie przestarzałe. Mają ograniczone funkcje i nie są responsywne – nie wyświetlają się właściwie na mobilnych urządzeniach. Jest to naprawdę poważna wada, mając na uwadze fakt, że to z tych urządzeń generowane jest 85% ruchu z Google. Od podstaw stworzymy w Olsztynie dla Twojej firmy stronę internetową, która nie będzie w żaden sposób odbiegała od aktualnych standardów technicznych, będzie atrakcyjna wizualnie i nie tylko dorówna tym od konkurencji, ale nawet je zdeklasuje. Przygotowana przez nas strona będzie dobrze zoptymalizowana (co również nie jest cechą wiekowych stron www) i szybko zacznie generować dodatkowe przychody.

Strona WWW Kielce
strony internetowe

Cena wykonania strony internetowej dla Olsztyna

Cena wykonania strony internetowej dla firmy w Olsztynie uzależniona jest od wielu czynników, takich jak liczba podstron czy dodatkowe funkcjonalności. Przykładowo, prosta strona z kilkoma zakładkami będzie tańsza od złożonej z kilkudziesięciu podstron. Istotne jest również, czy klient posiada własną domenę i hosting, czy dostarczy teksty, grafiki i logotyp, czy też przygotowanie wszystkiego pragnie zlecić nam. Jesteśmy profesjonalistami, którzy każdy projekt traktują indywidualnie i indywidualnie ustalają cenę. Jeśli jesteś zainteresowany bezpłatną wyceną strony internetowej, skontaktuj się z nami, a uzyskasz ją w ciągu 24 godzin. Przypominamy, że oferujemy również pozycjonowanie stron, copywriting, prowadzenie kampanii reklamowych w Google. Realizacja pakietu usług w naszej agencji to zawsze rozwiązanie korzystniejsze cenowo niż zamówienie pojedynczej usługi.

Pozycjonowanie stron internetowych Olsztyn

Pozycjonowanie stron – SEO (ang. Search Engine Optimization) to optymalizacja witryn pod internetowe wyszukiwarki. Celem optymalizacji jest wysoka pozycja strony www w bezpłatnych, organicznych wynikach, głównie w wyszukiwarce Google, która prowadzi do zwiększenia ilości i jakości ruchu na stronie. Istotną rolę w procesie pozycjonowania odgrywają słowa kluczowe (ang. keywords). Aby pozycjonowanie było skuteczne, należy stosować słowa, które dotyczą tematyki strony, wskazują na oferowane produkty bądź usługi, i łączyć je z lokalizacją/obszarem działalności firmy. Samo stworzenie strony internetowej firmy nie wystarczy, jeśli nie będzie ona widoczna dla potencjalnych klientów. U nas wraz z projektem strony otrzymasz usługę pozycjonowania, dzięki której strona www stanie się łatwo dostępna dla użytkowników wpisujących w przeglądarkę powiązane z nią frazy. Pozycjonowanie lokalne pozwoli Ci dotrzeć ze swoją ofertą do osób potencjalnie nią zainteresowanych z Olsztyna i okolic.

Stwórz z nami nowoczesną stronę internetową