Strony internetowe Olsztyn

Atsep to agencja realizująca usługi tworzenia stron internetowych i sklepów internetowych dla firm z Olsztyna. Posiadamy doskonałą znajomość rynku i najnowszych rozwiązań technologicznych. Wykonujemy proste strony-wizytówki, blogi oraz strony zaawansowane, kreując pozytywny wizerunek firm w sieci i pomagając im maksymalizować zyski. Klienci z Olsztyna otrzymają u nas bardzo dobrze zoptymalizowane serwisy internetowe, zajmujące wysokie miejsca w wyszukiwarce Google. Mogą także liczyć na pełne wsparcie przy rozpoczęciu działania ich stron oraz sklepów. W Atsep dbamy o utrzymanie stałego kontaktu z klientem podczas realizacji zleconych nam zadań. Wymiana informacji pozwala nam unikać niedomówień i tworzyć strony w pełni wpisujące się w oczekiwania naszych zleceniodawców oraz chętnie odwiedzane przez ich potencjalnych klientów.

Strony internetowe Kielce

Strony internetowe i sklepy internetowe Olsztyn

Co wyróżnia nasze strony internetowe i sklepy internetowe w Olsztynie? Oddawane przez nas do użytku sklepy i strony są bardzo dobrze zoptymalizowane, dlatego świetnie się pozycjonują i widnieją w pierwszych wynikach wyszukiwania w Google. Strony www są w pełni funkcjonalne, a co najważniejsze – responsywne (dostosowane do urządzeń mobilnych). Ponadto przyciągają internautów nowoczesnym designem i atrakcyjnymi grafikami.
Jeśli prowadzisz swój biznes w Olsztynie, na malowniczej Warmii i potrzebujesz usługi stworzenia strony internetowej, pozycjonowania lub przygotowania strategii marketingowej i reklamy w sieci, bardzo dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji.

Projektowanie stron internetowych w Olsztynie

Znaczący odsetek sprzedaży to w obecnych czasach sprzedaż internetowa. To w sieci klienci najczęściej rozpoczynają również poszukiwania towarów i usług, których aktualnie potrzebują. Mieszkańcy Twojego miasta oraz okolic praktycznie co chwilę wpisują w wyszukiwarkę Google frazy skojarzone z lokalnymi sklepami i punktami usługowymi. Stworzenie strony internetowej dla firmy z Olsztyna jest więc praktycznie niezbędne, jeśli chcesz dalej rozwijać swój biznes i nie zginąć wśród konkurencji. Być może Twoja dotychczasowa strona www nie jest już wystarczająco dobra. Część właścicieli firm, którzy decydują się skorzystać z naszych usług, posiada strony internetowe. Są to jednak strony wykonane wiele lat temu, zaraz po rozpoczęciu  prowadzenia działalności gospodarczej i obecnie przestarzałe. Mają ograniczone funkcje i nie są responsywne – nie wyświetlają się właściwie na mobilnych urządzeniach. Jest to naprawdę poważna wada, mając na uwadze fakt, że to z tych urządzeń generowane jest 85% ruchu z Google. Od podstaw stworzymy w Olsztynie dla Twojej firmy stronę internetową, która nie będzie w żaden sposób odbiegała od aktualnych standardów technicznych, będzie atrakcyjna wizualnie i nie tylko dorówna tym od konkurencji, ale nawet je zdeklasuje. Przygotowana przez nas strona będzie dobrze zoptymalizowana (co również nie jest cechą wiekowych stron www) i szybko zacznie generować dodatkowe przychody.

 

Strona WWW Kielce
strony internetowe

Cena wykonania strony internetowej dla Olsztyna

Cena wykonania strony internetowej dla firmy w Olsztynie uzależniona jest od wielu czynników, takich jak liczba podstron czy dodatkowe funkcjonalności. Przykładowo, prosta strona z kilkoma zakładkami będzie tańsza od złożonej z kilkudziesięciu podstron. Istotne jest również, czy klient posiada własną domenę i hosting, czy dostarczy teksty, grafiki i logotyp, czy też przygotowanie wszystkiego pragnie zlecić nam. Jesteśmy profesjonalistami, którzy każdy projekt traktują indywidualnie i indywidualnie ustalają cenę. Jeśli jesteś zainteresowany bezpłatną wyceną strony internetowej, skontaktuj się z nami, a uzyskasz ją w ciągu 24 godzin. Przypominamy, że oferujemy również pozycjonowanie stron, copywriting, prowadzenie kampanii reklamowych w Google. Realizacja pakietu usług w naszej agencji to zawsze rozwiązanie korzystniejsze cenowo niż zamówienie pojedynczej usługi.

Pozycjonowanie stron internetowych Olsztyn

Pozycjonowanie stron – SEO (ang. Search Engine Optimization) to optymalizacja witryn pod internetowe wyszukiwarki. Celem optymalizacji jest wysoka pozycja strony www w bezpłatnych, organicznych wynikach, głównie w wyszukiwarce Google, która prowadzi do zwiększenia ilości i jakości ruchu na stronie. Istotną rolę w procesie pozycjonowania odgrywają słowa kluczowe (ang. keywords). Aby pozycjonowanie było skuteczne, należy stosować słowa, które dotyczą tematyki strony, wskazują na oferowane produkty bądź usługi, i łączyć je z lokalizacją/obszarem działalności firmy. Samo stworzenie strony internetowej firmy nie wystarczy, jeśli nie będzie ona widoczna dla potencjalnych klientów. U nas wraz z projektem strony otrzymasz usługę pozycjonowania, dzięki której strona www stanie się łatwo dostępna dla użytkowników wpisujących w przeglądarkę powiązane z nią frazy. Pozycjonowanie lokalne pozwoli Ci dotrzeć ze swoją ofertą do osób potencjalnie nią zainteresowanych z Olsztyna i okolic.

Stwórz z nami nowoczesną stronę internetową