Sklepy Internetowe

Sklep internetowy

Rola nowoczesnych technologii w życiu codziennym zyskała na znaczeniu i można powiedzieć, że prowadzenie sprzedaży za pośrednictwem sklepu internetowego jest obecnie dla przedsiębiorcy standardem. Zastanawiasz się, czy założenie jakiegokolwiek sklepu internetowego będzie wystarczającym krokiem? Jeśli chcesz osiągać wysoki dochód i mieć dużą konwersję, to niestety nie. Potrzebne będzie rozwiązanie w pełni profesjonalne i kompleksowe, które my potrafimy zagwarantować. Wykonywanie sklepów internetowych jest naszą pasją, którą przekształcimy w sukces Twojego biznesu. Jaka jest najważniejsza cecha, którą musi posiadać sklep online? Przejrzystość, szybkość, a może bezpieczeństwo? Nie sposób wskazać jednej, ponieważ o sukcesie sklepu decyduje wiele elementów. W firmie Atsep mamy specjalistów od projektowania, designu, programowania, którzy stworzą do Ciebie najwyższej jakości platformę e-commerce

Na co zwracamy uwagę, tworząc sklepy online?

Projektując sklepy online, skupiamy się na potrzebach ich użytkowników, bo tylko zaspokajając te potrzeby, sprostamy oczekiwaniom naszych klientów. Sklep internetowy powinien być intuicyjny i odpowiednio kierować odwiedzających go. Należy dać kupującym możliwość wyboru różnych form przesyłki i płatności. Tworząc platformy e-commerce, przywiązujemy wagę do szybkości ładowania się strony na urządzeniach mobilnych oraz integracji z firmami kurierskimi, paczkomatami, systemami płatności online, a także porównywarkami cen. Skupiamy się również na zachowaniu zasad SEO i zapewnieniu stronie jak najlepszej widoczności.

Sklepy internetowe tworzymy według indywidualnych oczekiwań klienta. Każda ze stron powstaje od podstaw, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i wymagań. Każda platforma e-commerce jest odmienna, również jeśli chodzi o cenę jej wykonania. Koszt stworzenia prostego, standardowego sklepu będzie niższy niż rozbudowanego z wieloma funkcjonalnościami. Dlatego też każde zlecenie wyceniamy indywidualnie. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, skontaktuj się z nami, przedstaw swoje pomysły, a my dokonamy bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny realizacji.

Cechy naszego sklepu internetowego:

Przejrzystość

Wszystkie informacje są czytelne dla użytkownika, aby nie musiał ich szukać. Konieczność poszukiwania podstawowych danych zniechęci go do odwiedzania strony. Produkty muszą być przyporządkowane do odpowiednich kategorii, a cena i parametry/opis każdego z nich wyeksponowane.

Intuicyjna nawigacja

Przechodzenie pomiędzy kategoriami i podkategoriami jest łatwe. Na podstronach umieszczamy linki do wszystkich produktów znajdujących się w konkretnej kategorii. Eksponujemy zakładki ‘’kontakt” i „koszyk”. Jeśli sklep ma posiadać panel użytkownika umożliwiający rejestrację, dbamy o to, aby był on prosty w obsłudze.

Dokładne opisy produktów

Należy przedstawić klientom jak najwięcej informacji na temat produktu. Uwzględniamy również w opisach słowa kluczowe, na które pozycjonujemy stronę, dzięki czemu sklep zajmie wyższą pozycję w wyszukiwarkach. W przypadku sprzedaży sprzętów specjalistycznych warto załączyć karty produktów od producenta.

Zdjęcia dobrej jakości

Kupując produkty online, klient ma możliwość zobaczenia ich jedynie na fotografii. Aby jak najlepiej zaprezentować sprzedawaną rzecz, zdjęcia powinny być wykonane w dużej rozdzielczości. Dobrze jest udostępnić możliwie jak największą ilość  fotografii.

Szybkość

Podstrony i zdjęcia sprawnie się otwierają. Jeśli użytkownik będzie musiał zbyt długo czekać na ich załadowanie, istnieje duże prawdopodobieństwo, że opuści stronę i poszuka produktu u konkurencji.

Bezpieczeństwo

Wiele osób nadal nie ma zaufania do płatności internetowych. Dlatego należy zapewnić odpowiedni poziom zabezpieczeń, aby dokonywanie zakupów online było w pełni bezpieczne, nieobarczone żadnym ryzykiem.

Sprawna wyszukiwarka

Użytkownicy poszukując określonego produktu, wpisują jego nazwę w wyszukiwarkę. Stąd produkty w tworzonych przez nas sklepach internetowych posiadają precyzyjne nazwy, są solidnie opisane i otagowane.

Dostępność danych sprzedawcy i możliwość kontaktu z nim

Dodanie informacji o podmiocie prowadzącym sprzedaż uwiarygodnia sprzedawcę w oczach klientów. Dane firmy powinny znaleźć się w zakładce „kontakt” lub w stopce strony. Należy zapewnić klientom możliwość sprawnego kontaktu z firmą poprzez udostępnienie nr telefonu lub komunikatora. Na stronie powinien być również zamieszczony adres e-mail lub formularz kontaktowy i adres stacjonarny firmy.

Strona wolna od błędów

Aby klienci Ci zaufali i mieli pewność, że Twoja strona jest aktualna, należy unikać występowania wszelkiego typu błędów, w tym błędu 404, nieotwierających się linków, pustych kategorii, problemów z wyświetlaniem zdjęć.

Powyższe kwestie wydają się najbardziej istotne z perspektywy potencjalnych klientów sklepów internetowych. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, postaramy się najpełniej sprostać potrzebom i oczekiwaniom użytkowników Twojej strony.

Sklep internetowy WordPress

Czy chciałbyś stworzyć nową witrynę internetową dla swojej firmy? Czy obecny sklep online nie przynosi Ci wystarczających zysków? Czy Twoja witryna jest słabo widoczna w wynikach wyszukiwania? A może poświęcasz zbyt wiele czasu na dokonywanie zmian? Jeśli tak, warto zainteresować się WordPress-em! Tworzymy nowe sklepy internetowe oparte na WooCommerce lub przenosimy istniejące sklepy do platformy WooCommerce w WordPressie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu z systemami CMS dla e-commerce, skupiamy się i specjalizujemy głównie w WordPressie.

Dostosowanie WooCommerce

Wybieramy rozwiązania oferowane przez WooCommerce, otwarty system, który nieustannie się rozwija. Dzięki niemu masz szerokie możliwości, a specjaliści są w stanie go dostosować i rozbudować według Twoich potrzeb. Potrzebujesz integracji z innymi systemami? Chcesz dodatkowych funkcjonalności, których standardowo brakuje? Planujesz przeniesienie sklepu na platformę WooCommerce? To wszystkie zagadnienia, w których potrafimy doradzić. Pisząc własne rozwiązania, umożliwiamy płynną komunikację Twojego sklepu z innymi systemami, zapewniając integrację na najwyższym poziomie.

Czy sklep internetowy Woocommerce jest tworzony przez specjalistów

Nie ma znaczenia, czy planujesz stworzyć wielki czy mały sklep internetowy. W Atsep służymy pomocną dłonią i pragniemy odciążyć Cię z trosk. Tworzymy integracje z zewnętrznymi systemami, dokonujemy migracji Twojego istniejącego sklepu z innej platformy na WooCommerce. Żadne wyzwanie nie jest dla nas zbyt trudne. Razem przyjrzymy się, w jaki sposób i w jakim zakresie możemy zrealizować Twój sklep internetowy. Robimy to profesjonalnie i ustalamy stałe opłaty, dostosowane do wyborów, które podejmujemy wspólnie i które są zrównoważone dla obu stron.

Hosting i utrzymanie WooCommerce

Zajmujemy się pełną obsługą Twojego sklepu internetowego, zarówno z dodatkowym dostosowaniem i integracjami, jak i bez nich. Od projektowania, przez wypełnianie produktami, testowanie procesu zamówień, modułów płatności, po sprawdzanie działania integracji i/lub integracji systemowych. Nasza misja to pomoc – chcemy Cię w pełni odciążyć. Atsep działa z tym celem. Czasami słyszymy, że hosting sklepu internetowego można już mieć za 1 złoty miesięcznie. Ale co otrzymujesz w zamian? Jeśli naprawdę zależy Ci na skutecznej sprzedaży online, wiesz, że to nierealne. Hosting WordPress WooCommerce wymaga określonej konfiguracji, w której funkcjonalność i szybkość są równie ważne. Chętnie wyjaśnimy to wszystko w naszym centrum wiedzy!

Zarządzanie sklepem internetowym Woocommerce?

W Twojej firmie panuje duże natężenie pracy, przez co zarządzanie sklepem internetowym zostaje zaniedbane. Oprócz zapewnienia hostingu i obsługi WordPress dla Twojego sklepu WooCommerce, oferujemy również usługi zarządzania. Wspólnie omawiamy procedury i rozpoczynamy działania, aby Cię w pełni odciążyć.

Usługi SEO WooCommerce

Ponieważ mamy wszystko w jednym miejscu w Atsep, poprawiamy również Twoją pozycję w wynikach wyszukiwarek, wykonując działania SEO skoncentrowane na celu. Nasze usługi SEO wykraczają poza samo wykonywanie działań – dzielimy się naszą wiedzą, dzięki czemu sam również będziesz lepiej w tym obszarze działać. Dając konkretne wskazówki dotyczące SEO, Ty i Twoi pracownicy będziecie w stanie samodzielnie wprowadzać ulepszenia. Będziecie wiedzieć, co jest istotne.