słowa kluczowe

Czy jesteś ciekawy, jak znaleźć długie słowa kluczowe? To dość proste. Gdy wpiszesz krótkie słowo kluczowe w Google, wyszukiwarka często zaproponuje kilka sugestii. Możesz na przykład wybrać jedno z sugerowanych długich słów kluczowych i użyć go na swojej stronie internetowej. Jeśli użyjesz frazy „agencja marketingowa online”, Google może zaproponować coś w rodzaju „agencja marketingowa online Płock”. To dobry wybór, jeśli temat jest związany z Twoją stroną internetową i chcesz osiągnąć wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania.

Czym są słowa kluczowe z krótkim ogonem?

Czy szukasz odpowiedniego miejsca w wynikach wyszukiwania Google? Ważne jest, aby używać zarówno krótkich, jak i długich fraz kluczowych. Krótkie frazy kluczowe składają się z trzech lub mniej wyrazów. Zazwyczaj cieszą się one dużą popularnością, ale wiążą się również z większą konkurencją w porównaniu do długich fraz kluczowych. Ze względu na ich popularność, warto z nimi rywalizować. Osiągnięcie pozycji wśród pierwszych dziesięciu wyników wyszukiwania przyniesie Ci nowych odwiedzających. Dlatego ważne jest, aby wybrać kilka istotnych fraz kluczowych, na których chcesz się skupić. Na szczęście narzędzia takie jak Google Keyword Planner ułatwiają to zadanie.
 

Dzięki narzędziu Google Keyword Planner możesz określić, jakie frazy kluczowe warto wykorzystać. Narzędzie to umożliwia sprawdzenie liczby wyszukiwań danej frazy kluczowej oraz poziomu konkurencji. Oczywiście najlepiej znaleźć frazy kluczowe o wysokim wolumenie wyszukiwań i niskiej konkurencji. Nie zapominaj jednak o istotności tych fraz kluczowych dla Twojej witryny. Nie ma sensu osiągać wysokich pozycji na frazach kluczowych, które nie są powiązane z treścią Twojej strony!

Jak używać słów kluczowych z krótkim ogonem?

Krótkie frazy kluczowe są zazwyczaj stosunkowo łatwe do użycia na stronie. Często jest mniej trudności z naturalnym użyciem tych słów kluczowych niż w przypadku długich fraz kluczowych. Jeśli chcesz osiągnąć sukces na tych słowach kluczowych, najlepiej jest użyć ich kilka razy na stronie. Oczywiście, budowa linków jest również bardzo ważna. Krótkie frazy kluczowe są ważne dla osiągnięcia sukcesu, ale długie frazy kluczowe mają również wiele zalet. Dlatego warto również zapoznać się z tymi słowami kluczowymi.

Co to są słowa kluczowe z długim ogonem?

Długie frazy kluczowe to terminy wyszukiwane, składające się z więcej niż czterech słów. Większość firm skupia się głównie na krótkich frazach kluczowych. To zrozumiałe, ponieważ narzędzia takie jak Google Keyword Planner dostarczają informacji tylko o krótkich frazach kluczowych. Dzięki nim łatwo można sprawdzić wyszukiwalność danego słowa kluczowego. W przypadku długich fraz kluczowych nie ma takiej możliwości. Jednak nie oznacza to, że nie warto starać się osiągać wyników na takich frazach. Wręcz przeciwnie, osiąganie sukcesu na długich frazach kluczowych może być bardzo satysfakcjonujące. Ze względu na mniejszą konkurencję jest to znacznie prostsze.

Aż 70% wyszukiwań to właśnie frazy kluczowe długiego ogona. Oznacza to, że ludzie często poszukują bardziej szczegółowych informacji! Jednak wolumen wyszukiwań dla poszczególnych słów kluczowych jest znacznie niższy. Dzięki łatwemu osiąganiu sukcesów na długich frazach kluczowych, nie jest to jednak problemem. Dużą zaletą długich fraz kluczowych jest to, że są one bardziej konkretne, co zwiększa szanse na konwersję. Osoby, które trafiają na Twoją stronę za pomocą tych fraz kluczowych, często znajdują to, czego szukają. Dlatego osiąganie wyników na długich frazach kluczowych jest jeszcze bardziej atrakcyjne.

Znalezienie słów kluczowych z długiego ogona

Czy masz trudności z określeniem, jakie frazy długiego ogona można użyć? Wprowadź krótką frazę kluczową do Google, a otrzymasz kilka sugestii. Prawdopodobnie znajdziesz tam odpowiednie frazy długiego ogona. Jeśli nie, pod koniec strony Google możesz zobaczyć kilka powiązanych fraz kluczowych. Często są tam również dobre frazy długiego ogona. Zalecamy uwzględnienie kilku z tych fraz kluczowych na swojej stronie internetowej. Ciekawi Cię, jaka powinna być gęstość słów kluczowych podczas tworzenia treści na stronie? Skontaktuj się z nami, z naszym konsultantem SEO. Jako agencja SEO możemy zadbać o całościową optymalizację Twojej witryny internetowej.

Używaj zarówno słów kluczowych z krótkim ogonem, jak i słów kluczowych z długim ogonem

Czy chcesz być łatwo odnajdywalny w Google? W takim razie ważne jest, abyś używał zarówno krótkich, jak i długich fraz kluczowych. Korzystając z obu rodzajów słów kluczowych, osiągniesz najlepsze rezultaty. Długie frazy kluczowe są oczywiście łatwiejsze do pozycjonowania, ale aby dotrzeć do szerokiego audytorium, ważne jest również osiągnięcie wysokich pozycji na krótkich frazach kluczowych. Większość firm stara się osiągnąć wysoką pozycję na istotnych krótkich frazach kluczowych, które są powszechnie używane w danej branży. Nie jest to oczywiście bez powodu, ponieważ konsumenci z pewnością odnajdą Twoją stronę internetową w ten sposób. Oczywiście istnieją również krótkie frazy kluczowe, na których stosunkowo łatwo można osiągnąć sukces. Narzędzia takie jak Google Keyword Planner są idealne do analizy takich fraz kluczowych. Dzięki temu narzędziu można sprawdzić poziom konkurencji oraz częstotliwość wyszukiwania danej frazy.

Stwórz z nami nowoczesną stronę internetową